Plňte si své sny!

Plňte si v roce 2018 Vaše sny. Klidně i ty nejtajnější!

Nečekejte někde v koutku na to, že „to něco“ přijde samo. Začněte malými krůčky. Krůček po krůčku. Jenom tak to rozpohybujete a nastartujete.

O tom, že i na mateřské/ rodičovské se dá skloubit péče o rodinu spolu se seberealizací a děláním toho, co vás baví a naplňuje, je i tento článek, respektive rozhovor, pro který si Silvia vybrala právě mě.

Silvia je partnerka, maminka malé Lili a koučka. Podporuje ženy s malými dětmi. Vede je při hledání pracovního směřování po mateřské. Ukazuje jim, jak skloubit rodinu a práci tak, aby neztratily svoje já.

V rozhovoru se dozvíte, jak jsem se dostala k focení, co mi pomohlo a pomáhá na cestě za mým snem ;).

Mám těch přání a snů a cílů pro tento rok samozřejmě víc :). Jedním z mých přání však je tak trochu pokračování toho, co jsem začala v roce předchozím a tím je, aby se co nejvíce žen mělo rádo takové, jaké jsou a já jim k tomu pomohu najít cestu formou fotky. Ukážu jim, jak krásné dovedou být, když tomu půjdou naproti a dají tomu šanci.

Tak a teď už k samotnému rozhovoru, Přeji příjemné čtení…

⇓⇓⇓

POMOHLO MI PRIJÍMAŤ VÝZVY

Michaela Zemanová
Mojí vášní je focení. Miluju fotit lidi a skrze fotku jim odhaluji jejich přirozenou krásu. Tam, kde je potřeba, léčím a pomáhám měnit sebekritické posuzování sebe sama. Rozumím ženám, které se nerady fotí nebo se toho z nějakého důvodu obávají a provádím je na cestě, jak být sebevědomé. Jsem autorkou eBooku Cesta ke spokojenějšímu já >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky
  • Toužíte po tom mít krásné fotky a objevit svoji skrytou krásu?

    Stáhněte si můj eBook zdarma 10 důvodů, proč odhodit strach a nechat se vyfotit aneb Jak si focení naprosto užít

  • <div class=“fb-page“ data-href=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“ data-tabs=“timeline“ data-small-header=“false“ data-adapt-container-width=“true“ data-hide-cover=“false“ data-show-facepile=“true“><blockquote cite=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“ class=“fb-xfbml-parse-ignore“><a href=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“>Raduj se z fotky</a></blockquote></div>