Krásy podzimu

Podzim miluju hned z několika důvodů. Nabízí nám tolik barev a tváří. Za tak krátkou dobu se těch barev vystřídá tolik, že člověk nestačí žasnout. Když se ještě k tomu přidá sluníčko a počasí se vydaří, je to prostě nádhera, kterou stojí za to využít. A to nejen k focení.

Miluju procházky podzimní přírodou. Člověka to nabije novou energií. Při procházkách objevuji nová a nová místa, kde by se dalo fotit. To už je zkrátka taková „úchylka“ :). Když vidím nějaký zajímavý strom nebo místo, kde je úžasné světlo, hned si tam představím nějaký objekt a ukládám si to do své paměti v hlavě. Taková procházka může mít ale i jiné účely. Pročistíte si hlavu, přijdete na nové myšlenky a nápady, rozpohybujete svoji mysl i tělo.

Když počasí přeje, neváhám, sbalím foťák a jdu fotit. Samozřejmě k tomu potřebuji focený objekt :). A já nejraději fotím právě Vás.

 

 

Několik fotek z podzimního focení vzniklo právě za kombinace nádherného počasí, podzimních barviček a hlavně společně věnované energie tvořit.

 

Podzim může být pro někoho i takovým „očistným“ obdobím. Obdobím, kdy si udělat ve věcech pořádek. A to nejen ve věcech, ale i v sobě.

Já to tak mívám. Většinou právě na podzim se vrhnu na úklid toho, na co po celý rok nebyl čas. Něco vytřídit ze skříně, tu a tam vyřadit něco, co nám tady jenom leží ladem a nepřináší to už žádnou energii a užitek… Vytvořit zkrátka příjemnější prostředí, aby zase něco nového mohlo přijít.

 

Několik z Vás mi píše, že byste chtěly fotky, ale máte z focení strach nebo se k tomu třeba dlouho odhodláváte.

Právě pro Vás jsem sepsala eBook 10 důvodů, proč odhodit strach a nechat se vyfotit aneb Jak si focení naprosto užít a stáhnout zdarma si jej můžete zde. 

Je to zcela normální. Také jsem před lety měla z focení obavy. Ale naše strachy jsou tu od toho, abychom jim dokázali čelit. Je důležité vzít to do svých rukou a nenechat se svými strachy ovládat. Postavit se jim a poté vždy zjistíte, že jste přežili a vzejdete z toho silnější.

Během pár minut z Vás prvotní napětí a obavy opadnou, věřte mi ;).

♥♥♥ M.

Michaela Zemanová
Mojí vášní je focení. Miluju fotit lidi a skrze fotku jim odhaluji jejich přirozenou krásu. Tam, kde je potřeba, léčím a pomáhám měnit sebekritické posuzování sebe sama. Rozumím ženám, které se nerady fotí nebo se toho z nějakého důvodu obávají a provádím je na cestě, jak být sebevědomé. Jsem autorkou eBooku Cesta ke spokojenějšímu já >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky
  • Toužíte po tom mít krásné fotky a objevit svoji skrytou krásu?

    Stáhněte si můj eBook zdarma 10 důvodů, proč odhodit strach a nechat se vyfotit aneb Jak si focení naprosto užít

  • <div class=“fb-page“ data-href=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“ data-tabs=“timeline“ data-small-header=“false“ data-adapt-container-width=“true“ data-hide-cover=“false“ data-show-facepile=“true“><blockquote cite=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“ class=“fb-xfbml-parse-ignore“><a href=“https://www.facebook.com/radujsezfotky/“>Raduj se z fotky</a></blockquote></div>