Už jsi unavená z toho, že se Ti stále nedaří najít tu správnou cestu ke spokojenému životu?

Ráda bys zvýšila své sebevědomí jednou provždy?

Chceš vědět, jak na to, mít se ráda?

I já jsem se topila v pocitech, že nejsem dost dobrá, měla jsem nízké sebevědomí, ale našla jsem způsob, jak z toho ven.

Mám ráda, když se líbím sama sobě i lidem okolo, když mi lidé říkají, že mi to sluší. Užívám si ten pocit, kdy se cítím dobře ve svém těle. Přirozeně z Vás pak vyzařuje pozitivno a vy se na svět kolem sebe usmíváte a šíříte tuto "chorobu" dále :).

Před několika lety tomu ale takhle nebylo

Bojovala jsem hodně s nízkým sebevědomím. Zmítala jsem se v kolotoči pocitů smutku a "nedostdobráctví". Postupem času jsem však objevila řešení, jak to změnit a začít žít úplně jiný život. Já jsem pro Tebe tu cestu vyšlapala a ukážu Ti, jak ji najít a jak toho docílit.

Chtěla bych, aby se každý cítil ve svém těle dobře a aby se lidé měli rádi takoví, jací jsou.

 BUDE MI CTÍ BÝT TVOJÍ PRŮVODKYNÍ NA TÉTO CESTĚ

Mé jméno je Michaela Zemanová.

Mojí vášní je focení. Miluju fotit lidi a skrze fotku jim odhaluji jejich přirozenou krásu. Tam, kde je potřeba, léčím a pomáhám měnit sebekritické posuzování sebe sama.

Rozumím ženám, které se nerady fotí nebo se toho z nějakého důvodu obávají a provádím je na cestě, jak být sebevědomé.

Reference

Jak jsou spokojení čtenáři, kteří už eBook četli?

E-book Cesta ke spokojenějšímu já otevírá bránu k životní radosti. Prakticky ukazuje, jak je možné léčit zranění z minulosti a jak se pomocí afirmací a přístupu k sobě samé vydat na cestu spokojenosti. Je jako směs vonných olejů, které provoní Váš domov a obsahuje souhrn esencí spokojeného života. V mnoha bodech se dotýká otázky vztahu k vlastnímu tělu a ukazuje praktické návody na zlepšení fyzické kondice a zdraví. Léčení vztahu k sobě samé pomocí fotografování se pak stane krásným završením práce na svém spokojenějším já.

Jana Barreramaminka tří dětí propagující Přirozené mateřství www.janabarrera.cz

Tento eBook je skvělý! Dotýká se všemožných citlivých témat, které se na nás často v průběhu života v nejrůznější míře podepsaly a nabízí pro ně řešení a sjednocení sama se sebou. Díky tomuto eBooku jsem si opět uvědomila, že je v životě důležité oprostit se od toho, co očekává okolí a začít konečně žít tak, jak chci já. Je spolehlivým návodem ke změně vaší duše a těla tak, abyste byly samy se sebou spokojené. Obsahuje také spoustu moc krásných afirmací! Tento eBook vás pohladí, pomůže vám s problémy spojenými s nedostatkem sebelásky a nabídne vyřešení. Dozvěděla jsem se i jak na krásný a pevný zadeček a co a jak jíst, abych se cítila fit. Tento eBook doporučuji všem ženám, které chtějí být spokojené, vyrovnané, sebejisté a chtějí se cítit dobře.

Klára Šmídováautorka projektu "Vstříc úspěchu", www.klarasmidova.cz

Nadherne pojata cesta k memu spokojenejsimu ja. Nemuzu se nabazit a jsem si jista, ze budu nasledovat Misiny rady, ktera si tak jako ja prosla nekvalitnimi vztahy. A na konci toho vseho nasla cestu k sobe same. Nadherne navadi, jak pokracovat ve slunne a spokojene ceste tak, abychom byly stastne ve vlastni kuzi a nebaly se take postavit pred objektiv..a najit tam vzapeti zenu - plnou daru prirozene krasy. Dekuju mockrat za tak nadhernou knizku.

Veronika ChmelikovaCardiothoracic advanced surgical nurse practitioner/UK, www.a3sthetics.co.uk

E-book je krásný a čte se jedním dechem. Zahrnuje nejdůležitější životní témata, jako je zdraví a sebeláska. Míša vše srozumitelně popisuje a vysvětluje na osobních příkladech. Při čtení E-booku jsem cítila pochopení, souznění a podporu, což je pro mě velmi důležité. Určitě ho doporučuji všem ženám, které nejsou lhostejné ke svému životu a snaží se být spokojenějšími a zdravějšími. Každá z nás může mít zdravé sebevědomí! A tento E-book vám ukáže první kroky, jak toho můžete dosáhnout snadně a efektivně.

Alena Strnkováwww.alenastrnková.cz

E-book Cesta ke spokojenějšímu já nabízí mnoho skvělých tipů, které Vám mohou pomoci být spokojenější a mít sama sebe raději. Líbí se mi, že je e-book praktický a jde do hloubky. Pomůže Vám zamyslet se nad příčinami Vašeho nízkého sebevědomí a nad tím, co Vám vadí na Vašem současném životě. Díky tomu můžete odstartovat změny k lepšímu. Já sama jsem se díky tomuto e-booku rozhodla pro velkou změnu ve svém životě. A za to ti, Míšo, moc děkuju:-). Míša zde také popisuje, jak můžeme získat tělo svých snů - uvádí tipy na zdravý jídelníček a na účinné cvičení, které je možné provádět v pohodlí domova. E-book doporučuji všem ženám, které bojují s nízkým sebevědomím, přitom ale touží po změně.

Blanka Pešákováwww.blankapesakova.cz

Ebook je laskavým průvodcem na cestě za lepším já. Míša nám pomůže s uvědoměním, kde je zakopaný pes a co je třeba udělat. Rozhodnutí o změně musí udělat každý sám, ale potom už nám se vším pomůže Míša. Její ebook je jako směs těch nejlepších bylin do životabudícího léčivého čaje. Na příkladech ze svého života ukazuje, jaké změny je možné udělat a jak budou působit. Jsou tam konkrétní tipy na postupy, zajímavé triky a lákavá nabídka, že nám s objevením našeho krásnějšího já pomůže i za objektivem, takže výsledek budeme mít i na fotce.

Jitka Štipčákováwww.uklid-v-klidu.cz

Reference

Jak jsou spokojení Ti, které už jsem fotila?

Aspon na pár hodin modelkou.....tak jsem se s Misou cítila!!! Fotky fantasticky!

Stáňa BašatováFounder ve společnosti Achilleus z.s. - pes equinovarus

Prvotní nervozita odbourána za několik málo minut. Míša mě dokázala lehce zabavit, že jsem si vůbec neuvědomila, že už fotíme hodinu! Výsledné fotky jsou neuvěřitelné, sama sobě se tam líbím !!! Skvělá práce, děkuji!

Petra PatákováHR

Foceni s Misou bylo o pohode, jemnem pristupu, dokazala vnimave reagovat na me vnitrni pnuti a stres z foceni, az na samem konci jsem si uvedomila, ze jsem jako vymenena po prijemne stravenem odpoledni s kamaradkou, az jsem zapomnela, ze se vlastne fotim:-).

Míla Miškaříkováhttp://milenamiskarikova.cz/ - spravuje Poselství z nitra

Míšu jsme si vybrali jako naši fotografku na promo fotky kapely. A nemohli jsme vybrat lépe! Známe se už nějakou dobu a jsme dobří kamarádi. Přesvědčily nás ale hlavně její předchozí fotografie. Je vidět, že svou práci dělá s nadšením a že si opravdu dá záležet. Samotné focení proběhlo nad naše očekávání a po výběru lokace jsme vše nafotili velmi rychle a efektivně. Díky přátelskému přístupu se člověk cítí naprosto přirozeně a výsledek je na tom, myslím, znát. Moc jsme si to (i přes to, že jsme chlapi:-))) užili. Míša dělá svou práci opravdu profesionálně (od komunikace po výsledné fotografie) a výsledek předčil naše očekávání. Máme spoustu promo materiálu, na jehož základě se můžeme posunout zase o krok dál. Radujte se z fotek jako my :-). Adam Sázavský a kapela RESERVE (FB/ ReserveCz)

Adam Sázavskýčlen kapely Reserve

Co v eBooku získáš?

 

eBook Cesta ke spokojenějšímu já je e-kniha určená

- všem ženám, které touží po tom žít spokojenější a plnohodnotný život

- ženám, které chtějí zvýšit své sebevědomí, vylepšit svoji současnou postavu, zkrátka a dobře se chtějí dobře cítit ve svém těle a jednou provždy se mít rády.

Pokud cítíš, že je potřeba konečně s tím něco udělat, je to to, co hledáš!

 • Na 70 stranách Tě naučím, jak se mít ráda, jak si dodat sebevědomí, jak mít lepší postavu a konečně začneš žít spokojenější život
 • Budeš umět naslouchat svému tělu, naladíš se na svoje vnitřní já
 • Součástí e-Booku jsou praktické tipy, jak tyto věci uvedeš v praxi a aplikuješ je v reálném životě
 • Najdeš v něm osvědčený návod na cestě za postavou snů
  *včetně mnou osvědčených rad ohledně účinného pohybu
 • Samozřejmostí je také fotodokumentace
  *včetně mé vlastní proměny
 • Dozvíš se, jaký jídelníček jsem aplikovala a v čem tkví jeho kouzla
 • Přečteš si reálné příběhy žen, které jsem fotila a fotka jim nějakým způsobem změnila život či pohled na sebe
 • BONUS ZDARMA ve formě pracovního sešitu, kam si budeš zapisovat své každodenní krůčky na Tvé cestě za spokojenějším já
 • A jako další BONUS zvýhodněnou cenu focení v případě, že si vybereš možnost eBook + focení
  * focení můžeš mít třeba jako motivaci, fotit můžeme klidně, až se na to budeš cítit připravená

eBook

Cesta ke spokojenějšímu já

 Cena eBooku je 490,-Kč

 

BONUS ZDARMA

 pracovní sešit k eBooku

  v hodnotě 199 Kč

* do sešitu si budeš vypracovávat odpovědi na otázky, psát si jednotlivé úspěchy, poznámky, půjdeš krůček po krůčku vstříc svému spokojenějšímu já

* bude pro Tebe motivací a pravou rukou

Informace, které získáš v eBooku, jsem sbírala mnoho let a já Ti je teď nabízím v ucelené formě a na jednom místě pohromadě.

Vyšlapala jsem Ti cestu a Ty se teď můžeš vydat na její objevování.

eBook ušetří nejen Tvůj čas, ale i peníze. Většinu věcí, které v něm najdeš, můžeš totiž realizovat z pohodlí domova.

Cena tohoto eBooku je 490 Kč. Za tuto cenu si můžeš například :

 • dopřát večeři včetně nápoje

 • užít si 1 masáž

 • koupit si 6 krabiček cigaret

  anebo si koupit tento eBook a konečně udělat zásadní změny ve svém životě k lepšímu.

Věřím, že se v životě věcem učíme proto, abychom své know-how a poznatky dále sdíleli. A tak vám je předávám za naprostý zlomek jeho opravdové hodnoty, abych tímto přidala právě více hodnoty do vašich životů. 

Možná si říkáš, že 490,- je dost peněz. Možná si říkáš, že je to drahé. Tuto cenu jsem však stanovila po úvaze, kdy jsem si uvědomila, že...

Když půjdeš za odborníkem a necháš si udělat jídelníček na míru (který mnohdy ani nefunguje) - zaplatíš tam nemalé peníze.

Jdeš do fitka a zaplatíš si členství nebo permanentku - opět dáš nemalé peníze.

Já Ti ve svém eBooku nabízím jak jídelníček, tak účinný návod pro postavu snů.

Je jisté, že pokud aplikuješ pravidla, která Ti v eBooku odhaluji (důkazem jsou fotky mé proměny), přinesou Ti ovoce. Tvá změna k lepšímu bude viditelná  a ve srovnání s výdaji, jaké bys měla jinde, je tato částka zcela minimální.

Chtěla bych ještě víc

Máš-li chuť nechat mě tvořit a objevit Tvoji skrytou krásu, můžeš si vyzkoušet i focení na vlastní kůži, nabízím Ti k eBooku tento balíček za zvýhodněnou cenu!

Z focení budeš mít ode mě 10 upravených fotek v elektronické podobě

takže tedy

eBook Cesta ke spokojenějšímu já + focení

   oboje celkem za 1490,- Kč.

běžná cena  1990,- Kč

Jak takové focení probíhá?

 • Společně domluvíme nejvhodnější termín, který Ti bude vyhovovat

 • Upřesníme si, jaký styl fotek bys ráda

 • Zvolím vhodnou lokaci

 • V případě potřeby poradím, co na sebe

 • Budeš-li chtít zajistit i líčení a úpravu vlasů, vše je možné

Samotné focení trvá přibližně 1h - 1,5h v závislosti na náročnosti a zvolené lokaci. 

Z focení budeš mít ode mě 10 upravených fotek. Pokud by se Ti jich líbilo více, domluvíme se na doplatku.

„Možná si říkáš, že tyto informace najdeš i jinde a zdarma.

Ano, možná najdeš. Ale jen v tomto eBooku je najdeš všechny na jednom místě, navíc jsou to mnou ozkoušené a osvědčené rady a vlastní zkušenosti nelze jen tak nahradit.

Ušetříš si tak desítky hodin prohledávání internetu, které bys jinak mohla věnovat něčemu mnohem příjemnějšímu.“

Záleží mi na tvé spokojenosti, a proto pokud by se Ti eBook nelíbil, máš možnost do 14-ti dní eBook vrátit. A bez udání důvodů dostaneš své peníze zpět.