Reference

Prvotní nervozita odbourána za několik málo minut. Míša mě dokázala lehce zabavit, že jsem si vůbec neuvědomila, že už fotíme hodinu! Výsledné fotky jsou neuvěřitelné, sama sobě se tam líbím !!! Skvělá práce, děkuji!

Petra PatákováHR

Aspon na pár hodin modelkou.....tak jsem se s Misou cítila!!! Fotky fantasticky!

Stáňa BašatováFounder ve společnosti Achilleus z.s. - pes equinovarus

Foceni s Misou bylo o pohode, jemnem pristupu, dokazala vnimave reagovat na me vnitrni pnuti a stres z foceni, az na samem konci jsem si uvedomila, ze jsem jako vymenena po prijemne stravenem odpoledni s kamaradkou, az jsem zapomnela, ze se vlastne fotim:-).

Míla Miškaříkováhttp://milenamiskarikova.cz/ - spravuje Poselství z nitra

Míšu jsme si vybrali jako naši fotografku na promo fotky kapely. A nemohli jsme vybrat lépe! Známe se už nějakou dobu a jsme dobří kamarádi. Přesvědčily nás ale hlavně její předchozí fotografie. Je vidět, že svou práci dělá s nadšením a že si opravdu dá záležet. Samotné focení proběhlo nad naše očekávání a po výběru lokace jsme vše nafotili velmi rychle a efektivně. Díky přátelskému přístupu se člověk cítí naprosto přirozeně a výsledek je na tom, myslím, znát. Moc jsme si to (i přes to, že jsme chlapi:-))) užili. Míša dělá svou práci opravdu profesionálně (od komunikace po výsledné fotografie) a výsledek předčil naše očekávání. Máme spoustu promo materiálu, na jehož základě se můžeme posunout zase o krok dál. Radujte se z fotek jako my :-). Adam Sázavský a kapela RESERVE (FB/ ReserveCz)

Adam Sázavský člen kapely Reserve

Dostala jsem dárek k narozeninám, fotky od paní Zemanové. Paní fotografka je trpělivá a fotí opravdu krásné fotky, má cit pro výběr okolí a pro detaily. Po chvíli focení se s ní uvolníte a reagujete naprosto přirozeně. Děkuji za příjemně strávený čas při focení a děkuji za nádherné fotky.

Veronika Labaštová

Míša nám fotila svatbu a jsme naprosto spokojení☺. Fotky jsou úžasný a napaditý. Jsme opravdu nefotogenický pár a poradila si s námi bravurně😃. Takže vřele doporučuji😉.

Helena Halgašová